IST System, dünyanın lider ağ sistemi üreticileri ile işbirliği içerisinde projeler gerçekleştirmektedir. IST System, LAN (Local Area Network), Kablosuz LAN (WLAN), WAN (Wide Area Network) ağ sistemleri kurmakta ve devreye almakta uzman bir firmadır ve bugünün yüksek hızlı ağ teknolojileri çözümleri ile müşterilerinin gereksinimlerini yerine getirmektedir.

Sektörde lider üreticilerin, “Certified Installer” ve “Certified Partner” sertifikalarına sahip IST System, kaliteli ürün ve yüksek performans garantisi verebilmektedir.

IST System, teknolojik gelişmelerin yönlendirmesi ile farklı teknolojilerin giderek daha fazla bir arada kullanılması ihtiyacı doğması sebebiyle, kablolu ve kablosuz yerel ağların (LAN ve WLAN) tasarımının, esneklik, yönetilebilirlik, güvenlik ve uygulama maliyetleri gözeterek yapılması gerektiğinin bilincinde olarak çözümler üretmektedir.

IST System, yüksek hızlı network teknolojileri konusunda lider tedarikçi firmalar ile işbirliği yapmaktadır ve yüksek hız talepleri yer alan hükümet, üniversite, otel ve finans projelerindeki gibi kompleks ağ projelerinde çözümler üretmektedir.

Değer KattığımızProjeler

ramada

RAMADA PLAZA BY WYNDHAM

Data , Network sistemleri , kamera ve otopark otomasyon sistemleri

Detaylı bilgi
sivas

SİVAS DEFTERDARLIK BİNASI

Data , Network sistemleri , kamera ve otopark otomasyon sistemleri

Detaylı bilgi
monntenegro

PORTONOVI RESORT MONTENEGRO

Data , Network sistemleri , kamera ve otopark otomasyon sistemleri

Detaylı bilgi

Referanslarımız

Projeleriniz için çözüm ortağınız olabiliriz. Teklif almak ya da bilgi edinmek için bize ulaşın.

  Sizi arayalım

  IST System firması kurulduğu günden bu yana taahhüt sektöründe hayata geçirdiği projeler ile önemli bir yer edinmiştir.

  Sektörel deneyimimiz, uzman kadromuzla, zayıf akım ve iletişim sistemleri konularında tüm Türkiye başta olmak üzere özellikle Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Cezayir, Montenegro ve MENA Bölgesinde bulunan çözüm ortaklarımızla beraber sürekli, hızlı satış ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  IST System,Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile, doğru çözüm yaklaşımı, dürüst hizmet anlayışı ve devamlılık prensibinde, kurumsal firmalara hizmet vermeyi ilke edinmiştir.IST System, sadece satış odaklı değil satış sonrası sunduğu eşsiz hizmet ile de müşterilerini yalnız bırakmaz.

  Sorularınıza Cevap Verelim. Bizimle iletişime geçin