Kartlı geçiş kontrol sistemlerinin kullanım amacı öncelikli olarak güvenliği sağlamaktır. Özellikle iş yerlerinde kullanılan kartlı geçiş kontrol sistemleri son zamanlarda yeni yapılan konutlarda da tercih edilmektedir. Binalarda çalışan veya yaşayan kişilerin can güvenliği için önemli bir güvenlik sistemidir. Aynı zamanda binaların içindeki maddi değeri olan malların güvenliği konusunda da oldukça fazla talep görmektedir. Binalara giriş çıkışın kontrol edildiği kartlı geçiş kontrol sistemleri günümüzde iş yerlerinin çoğunda kullanılmaktadır.

Kartlı geçiş kontrol sistemleri 5 aşamadan oluşmaktadır. Bunlardan ilki Reader yani kart okuyuculardır. Kart okuyucular sayesinde giriş ve çıkışlarda kart içindeki bilgiler okunur ve panele aktarılır. Kartlı geçiş sistemi paneli ise sistemin merkezidir. Tüm bilgiler panelde tutulur. Tutulan bu bilgiler aynı zamanda panele erişim izni olan bir yönetici ya da personel tarafından yönetilir. 

Kartlı geçiş kontrol sistemi kontrol yazılımı ise kartlı geçiş kontrol sistemini şirketlere göre özelleştiren bölümdür. Bu yazılım sayesinde şirketler kart okuyucularına şirketin ihtiyacına uygun özellikler ekletebilir. Bu özelliklere personel numarası, personelin gecikme durumunda yöneticinin uyarılması örnekleri verilebilir. Ayrıca kartların tatil günleri ya da belirlenen günlerde kapatılması gibi durumlar içinde kullanılabilir. Gelişen teknoloji ile kapılara normal kilit yerine elektrikli kapılar takılmaktadır. Elektrikli kapılar kartlı geçiş kontrol sistemlerinin aşamalarından biridir. Elektrikli kapılar kart okuyucular sayesinde kilitsiz bir şekilde açılır. Bu günlük hayat için güvenli ve pratik bir kullanımdır. Yeni yapılan konutlarda sıklıkla tercih edilmesinin sebebi de oldukça pratik olmasıdır.

Değer KattığımızProjeler

ramada

RAMADA PLAZA BY WYNDHAM

Data , Network sistemleri , kamera ve otopark otomasyon sistemleri

Detaylı bilgi
sivas

SİVAS DEFTERDARLIK BİNASI

Data , Network sistemleri , kamera ve otopark otomasyon sistemleri

Detaylı bilgi
monntenegro

PORTONOVI RESORT MONTENEGRO

Data , Network sistemleri , kamera ve otopark otomasyon sistemleri

Detaylı bilgi

Referanslarımız

Projeleriniz için çözüm ortağınız olabiliriz. Teklif almak ya da bilgi edinmek için bize ulaşın.

  Sizi arayalım

  IST System firması kurulduğu günden bu yana taahhüt sektöründe hayata geçirdiği projeler ile önemli bir yer edinmiştir.

  Sektörel deneyimimiz, uzman kadromuzla, zayıf akım ve iletişim sistemleri konularında tüm Türkiye başta olmak üzere özellikle Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Cezayir, Montenegro ve MENA Bölgesinde bulunan çözüm ortaklarımızla beraber sürekli, hızlı satış ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  IST System,Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile, doğru çözüm yaklaşımı, dürüst hizmet anlayışı ve devamlılık prensibinde, kurumsal firmalara hizmet vermeyi ilke edinmiştir.IST System, sadece satış odaklı değil satış sonrası sunduğu eşsiz hizmet ile de müşterilerini yalnız bırakmaz.

  Sorularınıza Cevap Verelim. Bizimle iletişime geçin